Çocuk O Kids Club

İyi ki annerehberi.com.tr i kurmuşuz, iyi ki yolumuz kesişmiş. Hem eğitim gönüllüsü hem girişimci ama herşeyden önce bir anne ve bir baba. Özlem hanımla tanıştık, ortak nokta çocuklar olunca kaynaşmamız çok zor olmuyor zaten, sonra saatin nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Mekanı gezdik birlikte bana kendisi anlattı bizzat, neden burayı açtılar, neler yapmayı planlıyorlar, birlikte neler yapabiliriz? En çok hoşuma giden “Çocuk O Anaokullarının kardeşi burası” demesi oldu. Evet Çocuk O Anaokullarının kurucusu kendisi ve eşi Uğur Bey. Okul dönemi henüz gelmeyen çocuklarımızı da düşünmüşler, okul döneminde olan çocuklarımızı da en önemlisi ebeveynlerimizi de düşünmüşler. Çokta iyi yapmışlar. Adanamıza Çocuk O Kids’i kazandırmışlar.

BİZE BİRAZ KENDİNİZDEN VE ÇOCUK O KİDS’DEN BAHSEDER MİSİNİZ?

Biz işimize çocukları sevmekle, onların dünyalarını anladıkça gördüğümüz güzelliğe hayran kalmakla başladık… her şeyden önce birer anne ve baba olarak kurduğumuz Çocuk O Kids; çocukların daha sağlıklı bir yetişme süreci geçirebilecekleri ve bu sürecin onlar adına en güzel hale getirilebileceği sorularından doğmuştur.

Ebeveynlerin çocukları ile daha kaliteli vakit geçirebilmeleri, kendilerinin de çocukları eğlenirken ve öğrenirken rahatlayabilmeleri adına; Çocuk O Anaokullarına kardeş olarak “Çocuk O Kids Club” ı açtık.

 

ÇOCUK O  KİDS DEDİĞİMİZDE TAM OLARAK NELERİ İÇERMEKTEDİR?

Çocuk O Kids Club; 3 bölümden oluşmaktadır. Oyun evi, kafe ve doğum günü bölümü.             Kafede yetişkinler kahvelerini keyifle yudumlarken çocuklarımızın da oyun alanında çocuk gelişimi mezunu öğretmenlerimiz eşliğinde yaratıcılıklarını geliştirebileceği, meslekleri tanıyabileceği atölyeler ile kaba motor becerilerini geliştirebileceği soft oyun alanı aynı zamanda aramıza yeni katılan küçük yaş grubu (0-2 yaş) için dokun hisset oyun alanının olduğu huzur dolu bir mekan.

Doğum günü partileriniz için organizasyon dahil/hariç seçenekleri ile en özel günlerinizi Çocuk O Kids farkı ile taçlandırabilirsiniz.

ÇOCUKLARDA YAŞ SINIRLAMASI VAR MIDIR? MEKÂNINIZ DAHA ÇOK HANGİ YAŞ GURUPLARINA HİTAP EDİYOR?

Oyun alanımız 0-10 yaş arası çocuklarımıza hitaben oluşturulmuştur. Hafta içi açılacak olan etkinlik planları ile serbest oyun alanı dışında faaliyetler ve atölyelerde yerini alacaktır.

ANNELERİN ÇOCUKLARINI BIRAKIP GİDEBİLECEĞİ BİR ORTAM VAR MIDIR? YOKSA SADECE EBEVEYNLİ Mİ?

Ebeveynlerimiz çocukları dilekçe karşılığında maksimum 3 saat süreyle bırakabilirler.

ÇOCUKLARA ATÖLYELER DÜZENLİYOR MUSUNUZ? DÜZENLEYECEK MİSİNİZ?

Oyun evimizde çocuklara yönelik 7 farklı atölyemiz bulunmaktadır. Tamir atölyesi, aile hekimliği, bebek bakım odası, mutfak atölyesi, manav&market, kütüphane ve sanat atölyesi…

Ayrıca; programımızda yer verdiğimiz ve belirli aralıklarla düzenleyeceğimiz anne-çocuk, baba-çocuk atölyeleri de oluşturacağız.

ANNELERE VE ÇOCUKLARA YÖNELİK ÇEŞİTLİ SEMİNERLER OLUYOR MU, PLANINIZDA VAR MI?

Programımızda yer verdiğimiz ve belirli aralıklarla düzenleyeceğimiz seminerlerimiz var. Akademik ya da sosyal projelerin tamamına açığız.

 

AKTİVİTELER EN AZ VE EN ÇOK KAÇ SAAT SÜREBİLİYOR?

Giriş en az 1 saat olacak şekilde düzenlenmiştir. Süre aktiviteye göre değişkenlik gösterebilmektedir.

ÇOCUK O KİDS’DE ÇOCUKLARLA İLGİLENEN EĞİTİCİ, ABLA VAR MIDIR?

Takım arkadaşlarımız çocuk gelişimi-okul öncesi bölümlerinden mezun öğretmenlerdir.

ÖZELLİKLE ANAOKULLARI GURUPLAR HALİNDE GELEBİLİR Mİ? BURAYA ÖĞRENCİLERİNİ GETİRMEK İSTEYEN ÖĞRETMENLER NASIL BİR YOL İZLEMELİLER?

Eğitim hayatımızın her yerinde anlayışıyla yola çıkarak anaokulları ve kreşleri gruplar halinde ağırlıyoruz. Bunu sağlamak adına bizimle iletişime geçebilirler.

BURAYA ULAŞIM İÇİN SERVİSİ SİZ SAĞLIYOR MUSUNUZ?

Servis imkanını gelecek olan kuruluşlara bırakıyoruz. Ancak kendileri çözmeme durumunda destek olabiliriz.

EKSTRA ORGANİZASYONLAR OLUYORMU VE KAÇ KİŞİLİK ORGANİZASYONLAR YAPILABİLİR?

Diş buğdayı, babyshower, doğum günü gibi birçok özel günde organizasyon gerçekleştirilebilir.

EBEVEYNLER NEDEN ÇOCUK O KİDS’E GELMELİLER?

Bizde birer anne baba olarak beklentiler doğrultusunda yola çıktığımız için, çocuklarımızın güven, hijyen ve kaliteli vakit geçirme noktasında en önemlisi çocuklarımız oyun oynarken ebeveynlerinde kendilerine vakit ayırabilecekleri bir konsepte sahip olduğumuz için kesinlikle tercih sebebiyiz diye düşünüyoruz.

 

ÇOCUK O KİDS HANGİ GÜN VE SAATLERDE HİZMET VERMEKTEDİR?

Hafta içi sabah 09:00 akşam 21:00

Hafta sonu (cuma dahil)  sabah 09:00 akşam 22:00 olarak hizmet vermekteyiz.

FİYATLANDIRMA SİSTEMİNİZ NASIL ACEBA? İKİNCİ ÇOCUK İÇİN İNDİRİM UYGULANIYOR MU?

Oyun alanımızda saatlik ücret alınmakta ancak 1 saat sonrasında kalınan her saat için indirimimiz söz konusu. Aylık üye sistemimizde ise; ebeveynler haftada 3 gün 2’şer saat, haftada 5 gün 2’şer saat Çocuk O Kids den faydalanabilirler.

 

KAFE BÖLÜMÜNÜZ VAR MI? NASIL FAYDALANABİLİYORUZ?

Kafe bölümümüzde tüm misafirlerimiz sabah kahvaltısı, yemek, içecek ve tatlı-pasta servisi hizmetimizden faydalanabilirler.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:  Gürselpaşa Mah. Aliya İzzet Begoviç Blv. No:3/1 Seyhan/Adana

Tel:  0(507) 2251919-0 (538) 9247150

İnstagram: https://www.instagram.com/cocukokids/

Facebook: https://www.facebook.com/cocukokids/

  GÖRSELLER    

Yorum yap