ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

6 AY GİBİ KISA BİR SÜREDE NELER YAPTIK NELER….

“GELECEĞİMİZE OKUL ÖNCESİ EĞİTİMLE SAHİP ÇIKALIM” ADLI PROJEMİZDE

ADANA’DA OKULLAR ANNEREHBERİ’NE KAPILARINI AÇTI VE EBEVEYNLERİN SORULARINA YANIT VERDİLER. OKULLARIMIZDA ÜCRETSİZ ETKİNLİKLERLE ÇOCUKLARI VE ANNELERİ ANNE-ÇOCUK DANSLARI, RİTİM VE ORFF ATÖLYELERİ, ROBOTİK, AKIL OYUNLARI, KOSTÜM ŞENLİKLERİ İLE BULUŞTURDUK BULUŞTURMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ.

“SANAT VE SPOR, DİJİTAL DÜNYAYA KARŞI” ADLI PROJEMİZDE

SANAT, SPOR VE BİLİM MERKEZLERİMİZİN BİLGİLERİNİ PAYLAŞTIK, ETKİNLİKLERLE ÇOCUKLARIMIZI KODLAMA İLE, DİL ATÖLYELERİ İLE, RESİMLE, KEMANLA, PİANO İLE TANIŞTIRDIK TANIŞTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

ÇOCUKLAR VE EBEVEYNLERİ İÇİN BİR BİLGİ PAYLAŞIM PALATFORMU OLUŞTURDUK. OKUL VE MERKEZ MÜDÜRLERİMİZLE, PSİKOLOG, ÇOCUK DOKTORUMUZ VE DİYETİSYEN YAZILARIMIZLA SEMİNERLERİMİZLE SİZLERE BİLGİ DAĞITMAYA, SORULARINIZA CEVAP BULMAYA ÇALIŞIYORUZ.

PROJELERİMİZLE ARTIK SADECE ADANA’DA DEĞİL MERSİN’DE DE BİLGİ DAĞITMAYA BAŞLADIK. BURADAN BU GURURU BİZE YAŞATAN MERSİN EDİTÖRÜ TUĞBA BADEMCİ KAYDET’E AYRICA TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUZ.

GEREK PROJEMİZE DESTEK VEREN KURUMLAR, UZMANLAR GEREKSE SİZ DEĞERLİ OKURLAR, TAKİPÇİLER BU GELİŞME SÜRECİNDE DESTEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. BİRLİKTE BÜYÜMEYE BİLGİNİN IŞIĞIYLA AYDINLANMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

6 AYLIK ÇALIŞMAMIZ BÜTÜN ANNELERİMİZE ARMAĞAN OLSUN, İYİKİ VARSINIZ, ANNEREHBERİNET AİLESİ OLARAK ANNELER GÜNÜNÜZÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.

 

 

Yorum yap